Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Стара Загора, Операта
664.68 €
1 300 лв.

(4.43 €, 8.67 лв./m2)
Коригирана в 11:58 на 17 май, 2026 год.
Обявата е посетена 787 пъти.
Площ:
150 m2
Етаж:
7-ми от 7
Газ:
ДА
ТEЦ:
Лок.отопл.

Описание на имота:

Апартамент, находящ се на последен,панорамен етаж в нова сграда. Имотът разполага с две спални, простовна дневна с бокс, отделни санитарни помещения, голяма терасна площ.
Пълно обзавеждане и оборудване.
Газификация и климатизация.
В цената е включено ползване на гараж в подземния паркинг на сградата.
Местонахождение: спокоен за живеене район в близост до Операта.
За контакт:
0897347777

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
КОНСУЛТ ИМОТИ СС
0897347777
КОНСУЛТ ИМОТИ СС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2015 г.
consultimoti.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, СИТИ ЦЕНТЪР,бул.'Александър Батенберг' 28,офис 29
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Стара Загора, Операта
Обява: 2d159982268852928

664.68 €
1 300 лв.
(4.43 €, 8.67 лв./m2)

ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Операта

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност